اتاق نوجوان

اتاق نوجوان

تختخواب نوجوان

تخت خواب تاشو مدل نوجوان و مدل کودک

این روزها بچه‌ها اگر شانس بیاورند و اتاقی داشته باشند، اغلب اتاق‌هایشان کوچک و جمع‌وجور است. پدر و مادرها نیز دائم باید به این موضوع فکر کنند که چطور لباس‌ها، اسباب‌بازی‌ها و… را در فضای به این کوچکی جا بدهند. بعضی‌ها که دو بچه یا بیشتر دارند، کمبود فضا برای‌شان نمود بیشتری دارد.

ما در شرکت مدرن صنعت  برای اتاق بچه‌ها هم پیشنهادهای خوبی داریم. تخت ‌های تاشوی کودک و نوجوان برای اتاق بچه‌ها مزایای زیادی دارد که در ادامه به بعضی از مهم‌ترین‌هایشان اشاره کرده‌ایم:

_ تخت‌ها در طول روز جمع می‌شوند و جا برای بازی و فعالیت بچه‌ها، باز می‌شود.

_ تخت‌ های تاشو جمع می‌شوند و در نتیجه آسیب کمتری هم می‌بینند و از دست شیطنت، نقاشی و حکاکی کودکان در امان هستند.

_ کمدهای کنار تخت‌ های تاشوی کودک و نوجوان تمام وسایل و لباس‌های بچه‌ها را در خودشان جا می‌دهند و بیشتر مواقع اتاق مرتب و تمیز می‌ماند.

_ تخت‌های تاشو به مراتب امنیت بیشتری از تخت‌های دوطبقه دارند.

_ این تخت‌ها را می‌توان در رنگ‌های شاد و متنوع سفارش داد و اتاق کودکان را زیبا و بانشاط طراحی کرد.

بیشتر پسربچه‌ها عاشق رنگ آبی هستند؛ اگر فکر کردید سفارش تخت خواب تاشو به معنی خداحافظی با رنگ‌ها است؛ این یک نمونه است که نشان می‌دهد می‌توانید در کنار سادگی رنگ را هم مهمان خانه‌تان کنید. هرچند هیچ اشکالی ندارد اگر برای اتاق دخترتان هم از این نوع تخت سفارش بدهید.

تخت‌های کودک و نوجوان معمولاً مثل دنیای بچه‌ها سرشار از خلاقیت و رنگ هستند درست مثل همین تصویر که رنگ و جزییات را می‌توانید در یک نما ببینید.

اگر پسرها عاشق آبی هستند؛ دنیای دخترها سرشار از رنگ صورتی‌است؛ یک تخت کوچک و ساده صورتی و فانتزی، یک انتخاب ایده‌آل برای دختر مهربانتان است که البته بسیاری از پسربچه‌ها هم از این رنگ، استقبال می‌کنند!

دوست دارید کمی رنگ و لعاب بیشتری به اتاق دختر یا پسر نوجوانتان بروید؛ با ام دی اف ساده خداحافظی کنید؛ این نوع ست تخت خواب تاشو و کمد ظاهر براقی دارند و اگر اتاق کم نوری دارید می‌توانند نور اتاق را  بیشتر کنند.

کیفیت یراق‌ها را خیلی خوب می‌توانید در این تصویر ببینید؛ کیفیت یراق یک تخت خیلی مهم است و اگر نمی‌خواهید تخت خوابتان بعد از مدتی به سر و صدا بیفتد بهتر است نوع با کیفیت آن را انتخاب کنید.

دختربچه‌ها دوست دارند موقع خواب با تک تک عروسک‌هایشان خداحافظی کنند. اگر دوست ندارید اتاق‌خواب کودکتان شلوغ باشد اما عروسک‌هایش در دسترس باشند، بد نیست از این بوفه‌های شیشه‌ای در کنار تخت خواب تاشو استفاده کنید؛ وقتی از طراحی تخت خواب تاشوی منحصر به فرد حرف می‌زنیم دقیقاً منظورمان توجه به همین جزئیات منحصر به فرد است که بد نیست شما هم به آن‌ها توجه کنید.

زرد و سبز از آن ترکیب‌های ایده‌آل است که هم اتاق را گرم نشان می‌دهد و هم اگر مثل این تصویر، به سراغ یک ترکیب براق بروید می‌توانید کلی نور و گرما را هم‌مهمان خانه‌تان کنید.

شاید برایتان سؤال باشد موقع جمع شدن تخت، تکلیف آن تاج کوچک بالای تخت چه می‌شود؟ خیلی ساده است آن تاج زیبا سرجایش می‌ماند و البته تختتان هم به آسانی جمع می‌شود و شما می‌توانید صاحب یک تخت تاشو با ظاهری بسیار جذاب باشید.

قیمت تخت تاشو

تخت تاشو را میتوان با متریال های مختلف مثل ام دی اف، نئوپان، هایگلاس و … ساخت. معمولاً تخت های تاشو را با متریال ام دی اف می سازند. شیوه محاسبه قیمت در تخت های تاشو مشابه با کمد های دیواری و به صورت متر مربع ورق ام دی اف محاسبه میشه. میتونین قیمت ورق رو در مطلب قیمت ورق ام دی اف ببینین. برای ساخت یک تخت تاشو یکنفره به بیشتر از 2 متر ورق ام دی اف نیاز دارید. این میزان در تخت های تاشو نوجوان کمتر و در تخت های تاشو دو نفره حداقل 2 برابر میشود.

برای ساخت کمد دیواری و کتابخانه در کنار تخت تاشو، هزینه جداگانه ای دریافت میشود. این هزینه هم بستگی به تعداد کمد ها و قفسه های آن ها است.

برای دریافت قیمت دقیق باید به نجار مراجعه کنید و از او بخواهید در محل شما حاضر شده و با توجه به طرح مورد نظرتان، قیمت دقیق بگیرید.

طبیعتاً قیمت نهایی با درنظر گرفتن قیمت ورق، نوع یراق آلات ، طرح شما و دستمزد نجار تعیین میشود.

چرا باید به سراغ تخت تاشو منحصر به فرد برویم؟

اتاق‌های کمی تا قسمتی کج: شاید شما صاحب یک اتاق زیرشیروانی باشید یا دیوارهای اتاقتان از آن چیزی که فکرش را بکنید کج‌تر است. یا حتی ابعاد اتاقتان از اندازه‌های تخت‌های استاندارد کوچکتر است؛ باید با تخت خداحافظی کنید؟ معلوم است که نه! بلکه باید نجار، کمد ساز یا دکوراتور حرفه‌ای پیدا کنید و تخت تاشوی مورد نظرتان را سفارش بدهید.

تخت تاشو سفارشی در طرح‌ها و ابعاد مختلف: دوست دارید یک تخت دو نفره کمی بزرگ‌تر داشته‌باشید؟ دخترتان عاشق یک صورتی خاص است که در بازار پیدا نمی‌شود؟ به راحتی می‌توانید تخت خواب منحصر به فردتان را سفارش بدهید و مطمئن باشید صاحب همان چیزی می‌شوید که رویایش را داشتید.

سفارش تخت تاشو برای شما مناسب نیست اگر:

کمی تا قسمتی عجله دارید: یک مهمان ناخوانده با کمر درد شدید دارید و باید همین امروز یک تخت کمجا را در اتاقتان جا بدهید؛ واضح است که نمی‌توانید سفارش بدهید و منتظر مراحل ساخت تخت تاشو بمانید؛ این‌طور وقت‌ها بهتر است به سراغ نزدیک‌ترین فروشنده بروید و تخت خواب‌تان را بخرید.

هزینه کمی بیشتر: تخت خواب های تاشوی موجود در بازار، به خاطر تولید عمده هزینه کمتری دارند و در نتیجه اگر هزینه برایتان مهم است و به منحصر به فرد بودن چندان اهمیتی نمی‌دهید می‌توانید به سراغ این نمونه‌ها بروید.

 

نکاتی که برای سفارش یا خرید تخت‌های تاشو باید در نظر داشته باشید

_ جنس تخت ‌های تاشو تنوع چندانی ندارد و اگر قرار باشد یک تخت خوب و با عمر طولانی داشته باشید باید از سازنده بخواهید از متریال باکیفیت استفاده کند.

_ ابزار و یراق‌آلاتی که در ساخت تخت‌های تاشو استفاده می‌شوند در کیفیت نهایی کار، تأثیر زیادی دارند.

_ از قبل مدل پیشنهادی‌تان را به‌طور کامل برای سازنده توضیح بدهید و از او بخواهید طرح اولیه را به شما نشان بدهد تا بتوانید مدل و رنگ نهایی را تأیید کنید.

_ به کسی یا جایی سفارش کار بدهید که درصورت وجود هر نوع مشکلی در آینده، به شما پاسخ‌گو باشند و اشکلات احتمالی را رفع کنند.

در نهایت اگر می‌خواهید نتیجه کار تمیز و مطمئن باشد، سعی کنید سفارش‌تان را به یک گروه یا فرد مورد اطمینان و متعهد بسپارید تا خیال‌تان هم از جنس مواد اولیه و هم از طراحی و اجرا، راحت باشد.

ساخت و نصب تخت تاشو

تخت‌های تاشو در برخی فروشگاه‌ها به‌صورت آماده فروخته می‌شوند ولی اگر می‌خواهید یک تخت و کمد دقیقاً مناسب فضای اتاق‌تان داشته باشید، بهتر است سفارش ساختش را به یک گروه حرفه‌ای واگذار کنید.

ما در «شرکت مدرن صنعت » سفارش شما را دریافت می‌کنیم و بعد از آن با معرفی تعدادی از دکوراتورها و نجارهای متبحر، به شما امکان انتخاب از میان بهترین‌ها را می‌دهیم؛ بنابراین شما می‌توانید پس از معرفی متخصص معتبر از طرف شرکت، تیم‌های فنی مختلف را از نظر کیفیت مقایسه و بعد بهترین گزینه را انتخاب کنید.

ممنونیم که به این مطلب ما توجه کردید. سوالات و نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.